Online meetingy

Pro všechny své uživatele účetních programů Kalkul pořádám online meetingy. Jsou to živá setkání po internetu připravená vždy na dané téma. Účast na meetingu je bezplatná. Většiny online meetingů se může zúčastnit úplně každý můj uživatel, některé z nich jsou však k dospozici pouze mým aktivním uživatelům, tj. těm, kteří ode mě mají zakoupenou poslední verzi programu Kalkul.

Naplánovaná živá vysílání online meeting

V tuto chvíli není naplánovaný žádný Kalkul on-line meeting.

Záznamy online meetingů

Všechny živé Kalkul on-line meetingy nahrávám a každý účastník má k dispozici záznam ihned po skončení meetingu, aby si mohl meeting později přehrát a zopakovat. Vždy jeden záznam z každé série meetingů (na dané téma) je na tomto místě k dispozici i těm z vás, kteří se meetingu nezúčastnili. Záznamy jsou seřazené od nejnovějšího k nejstaršímu.

Přístup nepovolen Přístup k záznamům Kalkul on-line meetingů je umožněn pouze mým uživatelům, kteří jsou registrovaní na tomto webu a zároveň mají přidělena práva pro prohlížení záznamů meetingů. Prosím přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem. Po přihlášení zde uvidíte seznam záznamů meetingů s možností přehrávání.
Budete potřebovat!
1. Připojení k internetu

2. Sluchátka nebo reproduktory

3. Adobe Flash Player

Nainstalujte si do počítače nejnovější verzi: Adobe Flash Player

4. AddIn pro online meeting

Stáhněte si a nainstalujte do počítače: AddIn pro online meeting

To je vše, co budete potřebovat, pokud se chcete zúčastnit živého vysílání online meetingu, nebo si spustit nahrávku meetingu, který již proběhl.