Servis účetních programů Kalkul

Vývoj a prodej účetních programů Kalkul byl ukončen. Další verze programů Kalkul, Kalkuly a KalkTisk již nebudou k dispozici. Současné verze můžete dál používat bez omezení. Pokud dojde k běžným legislativním změnám (například sazby DPH, odpisy, odečitatelné položky), můžete programy nastavit pomocí konfigurace. Může se však stát, že v budoucnu dojde k zásadní změně, kterou nebude možné nastavit pomocí konfigurace. V takovém případě budete zřejmě muset přejít na jiný program, nebo situaci vyřešit jiným způsobem.

Vývoj software Účetní manager pokračuje dál. Tento software vyvíjím já. Účetní manager budu vyvíjet do té doby, dokud o něj budete mít zájem, budete kupovat nové verze a mně se bude vývoj vyplácet. Zajistím tak, aby vaše programy Kalkul fungovaly na nových verzích Windows.

Servis účetních programů Kalkul budu zajišťovat dál. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte mě kontaktovat. Technická podpora (telefon, e-mail, chat) bude placená formou ročního servisního poplatku. Uživatelé programů Kalkul, kteří mají aktuální programy Kalkul zakoupené ode mě, budou mít technickou podporu zdarma do konce roku 2023, protože je obsažena v ceně licence.

Vzdálená pomoc po internetu byla a i nadále bude placenou službou. Vzdálenou pomoc nově budou moci využívat pouze uživatelé programů Kalkul, kteří mají uhrazený roční servisní poplatek.

Účetní manager verze 6.1

K dispozici je nová verze Účetního manageru 6.1 - vestavěný prohlížeč souborů XML, vestavěný prohlížeč souborů PDF, nová edice Studio obsahuje vestavěný textový editor (jako Word), vestavěný tabulkový kalkulátor (jako Excel) a Export Studio pro komfortní exporty dat do Excelu, souborů CSV a textových souborů.

Účetní manager verze 6.0

K dispozici je nová verze Účetního manageru 6.0 - podpora pro Windows 11 (pracuje také pod Windows 7, Windows 8 a Windows 10), podpora exportů CSV, adresář příjemců, automatické oslovení a další.

Nové programy Kalkul pro rok 2023

Byly vydány nové verze programů Kalkul pro rok 2023. Nabídky na nové verze jsem vám již rozeslal.

V horní části najdete menu s odkazy na soubory ke stažení a kontakty.

Nebo pokračujte na můj hlavní web: www.clexpert.cz