Servis účetních programů Kalkul®

Vývoj a prodej účetních programů Kalkul® byl ukončen. Další verze programů Kalkul®, Kalkuly a KalkTisk již nebudou k dispozici. Současné verze můžete dál používat bez omezení. Pokud dojde k běžným legislativním změnám (například sazby DPH, odpisy, odečitatelné položky), můžete programy nastavit pomocí konfigurace. Může se však stát, že v budoucnu dojde k zásadní změně, kterou nebude možné nastavit pomocí konfigurace. V takovém případě budete zřejmě muset přejít na jiný program, nebo situaci vyřešit jiným způsobem.

Vývoj software Účetní manager pokračuje dál. Tento software vyvíjím já. Účetní manager budu vyvíjet do té doby, dokud o něj budete mít zájem, budete kupovat nové verze a mně se bude vývoj vyplácet. Zajistím tak, aby vaše programy Kalkul® fungovaly na nových verzích Windows.

PODROBNÉ INFORMACE SERVIS

Účetní manager verze 6.2

K dispozici je nová verze Účetního manageru 6.2, která obsahuje úpravy XML souboru kontrolního hlášení pro rok 2024. Seznam klientů je nyní napojený na novou verzi ARES a umožňuje vyhledávání údajů podle IČO firmy.

Účetní manager verze 6.1

K dispozici je nová verze Účetního manageru 6.1 - vestavěný prohlížeč souborů XML, vestavěný prohlížeč souborů PDF, nová edice Studio obsahuje vestavěný textový editor (jako Word), vestavěný tabulkový kalkulátor (jako Excel) a Export Studio pro komfortní exporty dat do Excelu, souborů CSV a textových souborů.

Účetní manager verze 6.0

K dispozici je nová verze Účetního manageru 6.0 - podpora pro Windows 11 (pracuje také pod Windows 7, Windows 8 a Windows 10), podpora exportů CSV, adresář příjemců, automatické oslovení a další.

V horní části najdete menu s odkazy na soubory ke stažení a kontakty.

Nebo pokračujte na můj hlavní web: www.clexpert.cz